Dzień Babci i Dziadka

W dniu Babci i Dziadka, przedszkole Biały Miś zorganizowało wiele ciekawych atrakcji dla dzieci ich dziadków. Jedną z nich były warsztaty “Las w słoiku”, podczas których dzieci miały okazję nauczyć się, jak stworzyć swoje własne mini-środowisko leśne.
Podczas warsztatów dzieci miały do dyspozycji słoiki, ziemię, kamienie, kora drzewa, gałązki, mchy i inne elementy, które były niezbędne do stworzenia mini-lasu. Przedszkolaki z zapałem wykonywały swoje prace, układając poszczególne elementy tak, aby stworzyć harmonijne i piękne aranżacje.
Podczas warsztatów ogrodniczych “Lasu w słoiku” dziadkowie mogli pomagać swoim wnukom i dzielić się z nimi swoją wiedzą na temat pielęgnacji roślin i tworzenia mini-środowisk leśnych. Dzięki temu dzieci miały okazję do spędzenia czasu ze swoimi ukochanymi dziadkami oraz poznania nowych umiejętności i informacji.
Po zakończeniu warsztatów dziadkowie zostali zaproszone na przedstawienie, które przygotowano specjalnie z okazji tego święta. Przedszkolaki cieszyły się obecnością dziadków, którzy z zainteresowaniem obserwowali występ swoich wnucząt. Dzięki temu święto stało się doskonałą okazją do integracji międzypokoleniowej i umocnienia relacji
między rodziną a przedszkolem.
Na zakończenie dnia Babci i Dziadka, przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom upominki, które wcześniej przygotowały.
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu Biały Miś był doskonałą okazją, aby spędzić czas z najbliższymi i zintegrować się w ramach grupy. Warsztaty “Las w słoiku” pomogły dzieciom rozwijać swoją kreatywność i umiejętności manualne, a przedstawienie dostarczyło wiele
radości i uśmiechu na twarzach uczestników.